Tervetuloa TRV:n perinteiseen joulujuhlaan!

22.11.2021

Juhlaa vietetään tänä vuonna torstaina 16.12. klo 18:0 T-talolla (osoitteessa Vanha Hämeentie 29, 20540 Turku). Juhlapaikan edustalla on reilusti parkkitilaa ja paikalle pääsee näppärästi myös Föli-busseilla.

Juhlassa nautitaan seuran voimistelujoukkueiden voimisteluohjelmista ja muista esityksistä. Tiedotamme juhlan yhteydessä myös tärkeistä seuran toimintaan liittyvistä ajankohtaisista asioista. Tulethan siis paikalle nauttimaan mukavasta seurasta, hienoista esityksistä ja kannattamaan oman seurasi toimintaa.

Liput (maksu kortilla paikan päällä):
6 euroa normaalilippu
12 euroa kannatuslippu
Sylilapset pääsevät seuraamaan juhlaa ilmaiseksi.

Otathan huomioon ajankohtaiset koronasuositukset. Noudatamme alueellisia koronasuosituksia, tarkistamme yleisöltä koronapassit. Löydät suositukset tästä linkistä

Tiedotamme mahdollisista muutoksista liittyen joulujuhlaan verkkosivuillamme.